• Çağrı Merkezi : 0 539 528 19 13 |
    Whatsapp Destek : 0 506 650 50 50

DİSİPLİN KURULU KARARLARI !

DİSİPLİN KURULU KARARLARI ! 17.07.2020 16:55

LİG MARATONU İZMİR 2019-20 SEZONU 12 TEMMUZ PAZAR AKŞAMI DÜZENLENEN FİNAL TÖRENİ ESNASINDA ÇIKAN OLAYLAR İLE İLGİLİ FİNALİST TAKIMLARIN SEVK EDİLDİĞİ DİSİPLİN KURULU KARARLARI AÇIKLANMIŞTIR.

KARŞILAŞMA ESNASINDA MAÇIN TAMAMLANMASINA DAKİKALAR KALA İKİ FARKLI GERİDE BULUNAN YAMANTEPE TAKIM OYUNCUSU RAKİP OYUNCULARDAN BİRİSİNE SPORTMENLİĞE AYKIRI ŞEKİLDE FİİLİ SALDIRIDA BULUNMASININ ARDINDAN SAHA İÇERİSİ KARIŞMIŞ HER İKİ TAKIMDAN DA CİDDİ SAKATLIKLAR MEYDANA GELMİŞ VE BU DOĞRULTUDA MAÇ YÖNETİM KURULU TARAFINDAN BİTİRİLEREK KUPA TÖRENİ DÜZENLENMEMİŞTİR. 

FİNAL MÜSABAKASINA YAKIŞMAYACAK TÜRDEN DAVRANIŞLARDA BULUNAN OYUNCULARIN YANI SIRA TAKIM KAPTANLARININ BU KONUDA MAÇ GÜNÜ ÖZELLİKLE UYARILMIŞ OLMASINA RAĞMEN KAYITSIZ/YETERSİZ KALINMASI DURUMUNDAN SORUMLULUK TÜM TAKIMA YANSITILDIĞI İÇİN YAMATEPE 35.5 VE ZAFEERTEPE SPOR TAKIMLARI TÜM OYUNCULARI DAHİL OLMAK ÜZERE LİG MARATONU ORGANİZASYONLARINDAN İHRAÇ EDİLEREK FARKLI TAKIMLARDA DAHİL MÜCADELE ETMELERİ YASAKLANMIŞTIR. FİNALİST VE ŞAMPİYON TAKIMLARIN KUPA VE MADALYALARI TAKIM KAPTANLARINA TESLİM EDİLEREK ŞAMPİYONLUK ÖDÜLÜ OLAN PARA ÖDÜLÜ ZAFERTEPESPOR TAKIMINA BANKA HAVALESİ İLE TESLİM EDİLMİŞTİR. YENİ SEZON İTİBARİYLE FİNAL KADROSUNDA İSİMLERİ GEÇEN TÜM OYUNCULARIN ORGANİZASYONDAN MEN EDİLMESİ VE FİNALİST TAKIMLARIN KAYITLARININ SİSTEM ÜZERİNDEN ÇIKARTILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR. 
(22.2.2020 TARİHLİ KARAR)

LİG MARATONU DİSİPLİN KURULU.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı